top of page

Стрейтчінг

Популярний напрямок під назвою «стрейтчінг» у всіх на вустах. Щороку кількість шанувальників цих спортивних занять в розвитку гнучкості стрімко зростає.

photo1709571241.jpeg

Головні особливості

Что такое стретчинг?

Про користь цього напряму можна говорити дуже довго, адже під час занять застосовуються різні комплекси вправ, регулярне виконання яких благотворно впливає весь організм. Для сучасних людей, а саме жителів мегаполісів, які нерідко страждають на гіподинамію, користь стретчингу незаперечна, адже він допомагає:

 - підтягнути тіло, змоделювати м'язовий корсет
- покращити поставу та координацію
-опрацьовувати м'язи стабілізатори, які рідко задіяні у повсякденному  житті
- розвинути гнучкість
- продовжити молодість тіла
- позбутися застійних явищ
- покращити кровообіг та обмін речовин

Чи допомагає стретчинг схуднути?

Багато хто стверджує, що користь стретчингу для схуднення є сумнівною, адже це здебільшого статичне навантаження. Однак цей спортивний напрямок допомагає відчутно підтягнути тіло і зробити фігуру привабливою. Скільки б ви не важили і навіть якщо ви вважаєте себе товстушкою, користь стретчинга для фігури колосальна, при регулярних заняттях в'яле та пухке тіло стає соковитим та апетитним, форми округлими та сексуальними. Зовсім не обов'язково все життя мріяти стати худорлявою, набагато ефектніше виглядає спортивне підтягнуте тіло та жіночні форми. Все це може дати вам стретчінг!

Чи є протипоказання?

Такий популярний напрямок, як стрейтчінг підійде практично кожному, техніки підходять для людей будь-якої статі та віку. Однак, як і будь-який спортивний напрямок, стрейтчінг має ряд протипоказань. Не рекомендується відвідувати заняття з розтяжки людям, які мають проблеми із суглобами та зв'язками, патології хребта, артрит, остеопороз, грижі, тромбоз, а також серйозні захворювання серцево-судинної системи.

bottom of page