top of page

TRX

🤸TRX тренування - модний на сьогодні напрямок, який став відомим завдяки багатофункціональності та практичності. За допомогою петель TRX легко можна зміцнювати м'язи усього тіла при цьому забечпечити оптимальну нагрузку

trx.jpg

Головні особливості

Що таке TRX?

Total Resistance exercises або TRX  – це система тренувань загального опору, яка побудована на залученні спеціального спортивного спорядження – підвісних петель. Вправи, які входять до цієї системи одночасно розвивають силу, рівновагу, гнучкість, баланс та стабілізацію.

Нове спортивне спорядження одразу набуло популярності. Уже у 2006 році розробка Хетріка вийшла на світовий ринок. А у 2007 стала застосовуватись у тренуваннях американських військових. 

З чого складається TRX тренування?

З чого складається TRX тренування?
Наразі TRX – це не просто спортивне спорядження, яке залучує силу тяжіння та вагу тіла спортсмена. Це ціла система тренувань, яка складається з семи головних вправ: 
відтискання, тяга, планка, оберти, нахили, присідання.
Система вправ із застосуванням TRX тренажера - вельми ефективний спосіб схуднення. Заняття відбувається в динамічному режимі, в результаті чого підвищується пульс, посилюється потовиділення і кровообіг, прискорюються обмінні процеси.

Чи є протипоказання?

Щодо протипоказань, то для цього виду фітнесу їх практично немає, за винятком:
серйозних захворювань хребта (міжхребцева грижа, наприклад);
захворювань серця, при яких протипоказане будь-яке фізичне навантаження;
гіпертонії;
вагітності.

bottom of page