top of page

TRX

🤸TRX тренування - модний на сьогодні напрямок, який став відомим завдяки багатофункціональності та практичності. За допомогою петель TRX легко можна зміцнювати м'язи усього тіла при цьому забечпечити оптимальну нагрузку

trx_edited.jpg

Головні особливості

Що таке TRX?

Total Resistance exercises або TRX  – це система тренувань загального опору, яка побудована на залученні спеціального спортивного спорядження – підвісних петель. Вправи, які входять до цієї системи одночасно розвивають силу, рівновагу, гнучкість, баланс та стабілізацію.

Нове спортивне спорядження одразу набуло популярності. Уже у 2006 році розробка Хетріка вийшла на світовий ринок. А у 2007 стала застосовуватись у тренуваннях американських військових. 

З чого складається TRX тренування?

З чого складається TRX тренування?
Наразі TRX – це не просто спортивне спорядження, яке залучує силу тяжіння та вагу тіла спортсмена. Це ціла система тренувань, яка складається з семи головних вправ: 
відтискання, тяга, планка, оберти, нахили, присідання.
Система вправ із застосуванням TRX тренажера - вельми ефективний спосіб схуднення. Заняття відбувається в динамічному режимі, в результаті чого підвищується пульс, посилюється потовиділення і кровообіг, прискорюються обмінні процеси.

Чи є протипоказання?

Щодо протипоказань, то для цього виду фітнесу їх практично немає, за винятком:
серйозних захворювань хребта (міжхребцева грижа, наприклад);
захворювань серця, при яких протипоказане будь-яке фізичне навантаження;
гіпертонії;
вагітності.

bottom of page